Найкраще рішення для вашого дому

Послуги швидкісного, широкосмугового доступу до мережі Інтернет, котрі базуються на новітніх технологіях.

Інтернет T-Lion, працюємо в час відключень

Компанія ТРК "Техніка" (T-Lion) постійно працює над модернізацією, оновленням та підвищенням технічних можливостей мережі для надання більш якісної та стабільної послуги своїм абонентам. Для забезпечення безперебійного живлення головних мережевих вузлів під час відключень електроенергії були встановлені гібридні інвертори на сонячних панелях та на акумуляторних батареях, а також генератори. Нові виклики суворого часу прискорили перебудову енергозабезпечення та енергонезалежності мережі інтернет. Якщо в мирний час технологія PON (англ. Passive optical network) - технологія пасивних оптичних мереж, здебільшого використовувалася в приватному секторі, то зараз з’являється великий попит на підключення за цією технологією і в багатоквартирних будинках. Чому саме PON ? Тому що завдяки оптичному кабелю сигнал від сервера до абонента можливо передати на великі відстані без проміжних активних мережевих вузлів, яким потрібно живлення. В момент відключень електроенергії у клієнта буде доступ до інтернету якщо він облаштує безперебійне живлення оптичного терміналу ONU та роутера (як це зробити дивіться на сайті тут).

За діючою технологією FTTB, коли абонент підключений з мережевого вузла у багатоквартирному будинку кабелем "вита пара" (зараз найчастіше використовується всіма провайдерами), в момент відключення електроенергії вимикається і сам вузол на будинку. Тому безперебійне живлення роутера в квартирі не дасть результату. Виключенням в цьому випадку є стан, коли провайдер встановить джерело безперебійного живлення на вузлі будинку та на проміжних вузлах, що технічно та економічно не є доцільним.

Тому ПП ТРК "Техніка" (T-Lion) модернізує свої мережі для можливості підключення в багатоквартирних будинках своїх абонентів на новий , більш технологічний та енергонезалежний стандарт PON зі швидкістю передачі інформації до 1 Гбіт/с, з постійним доступом до мережі, навіть під час відключеннь електроенергії.

Ми перші в місті стали застосовувати технологію PON у приватному секторі та перші пропонуємо її у багатоквартирних будинках. Бажаючі підключити дану технологію можуть зробити заявки по телефону та на сайті.

Часті питання

В цьому розділі Ви зможете знайти відповіді на поширені питання

 • Ми створили простий та зручний «Особистий кабінет» для того, щоб допомогти клієнтам та дати можливість самостійно керувати своїми послугами, не витрачаючи час на відвідини офісу чи спілкування з оператором кол-центру. На ресурсі є можливість переглянути історію платежів, поточний баланс, спожитий трафік і діючий тариф, а також подати online-заявку на обслуговування.

  Для входу необхідні ім'я користувача (login) та пароль (password), котрі видаються кожному абоненту при підключенні до мережі Інтернет.

 • Для більш точної перевірки швидкості з'єднання необхідно:

  1. Підключити мережевий кабель безпосередньо до комп'ютеру (в мережеву карту), не використовуючи WI-FI маршрутизатор;

  2. Під час тестування потрібно завершити всі закачки, які можуть вплинути на результати вимірювань;

  3. Не забуваємо відключити всі сервіси VPN, як додатки в браузерах так і звичайні програми;

  4. Бажано закрити всі зайві вкладки в браузері;

  5. Якщо у вас встановлені антивіруси - рекомендуємо їх відключити на час тестування;

  6. Для достовірності можна провести тест декілька разів. 

   

  Ви можете скористатись наступними ресурсами для вимірювання швидкості:

  https://www.speedtest.net/

  speedtest

 • Можливі варіанти оплати дивіться в розділі Інтернет → Оплата послуг

 • Можливість підключення за Вашою адресою проживання Ви можете перевірити в розділі Інтернет → Покриття мережі

 • Якщо Ви не хочете в будь-який місяць користуватися послугою мережі (наприклад, їдете у відпустку), Ви можете заблокувати Ваш акаунт. Для цього вам необхідно у нас в офісі написати заяву, вказавши дату припинення і дату відновлення послуги. Менеджер обробить Вашу заявку і включить блокування. Після блокування облікового запису щомісячна абонентська плата складе 10 гривень за місяць.
  У разі, якщо Ви не попередили про припинення обслуговування, через 4 (чотири) місяці абонент відключається від мережі і відновити роботу можливо лише сплативши повторне підключення.

 • Швидкість з'єднання з мережею Інтернет залежить від багатьох факторів, в тому числі:

  • Віруси
  • Веб-екран и фаєрвол
  • Велика кількість мережевих програм
  • Некоректно налаштоване безпровідне обладнання
  • Операційна система і багато іншого.
  • Загрузка сайту, котрий Ви хочете відвідати

Контакти

Якщо ви бажаєте підключити послуги, дізнатися про можливості підключення або просто задати питання лишайте свої контактні дані (телефон, адресу електронної поштової скриньки) і адресу проживання. Наш оператор зв'яжеться з вами найближчим часом.

Адреса:

м.Вознесенськ, вул.Одеська 22/б, ТЦ "LION", офіс №9

Тел:

095-752-88-19