Найкраще рішення для вашого дому

Послуги швидкісного, широкосмугового доступу до мережі Інтернет, котрі базуються на новітніх технологіях.

Підтримка

Перед тим як телефонувати в технічну підтримку


Телефон техпідтримки: 095-752-88-19 Інформація про Ваші платежі, баланс, спожитий трафік і поточний тариф дивіться в Особистому кабінеті (логін і пароль для входа вписані в карточку клієнта при оформленні договору).
В разі виникнення проблем або питань Ви можете звернутися до нас через форму в розділі "Контакти" або в особистому кабінеті в розділі "Зворотній зв’язок".

Налаштування мережі

(Якщо Ви переустановили Windows або намагаєтеся отримати код помилки при підключенні)

При виникненні проблем з інтернет-з’єднанням слід підключитись до обладнання провайдера минаючи роутер, якщо він присутній у Вашій домашній мережі.
Ці налаштування використовуються виключно для «прямого підключення», тобто коли мережевий кабель підключений до Вашого комп’ютера безпосередньо з обладнання провайдера.

Налаштування PPPoE на Windows 7

Налаштування PPPoE на Windows 8/10

 

Якщо у Вас відсутній Інтернет

В першу чергу потрібно з’ясувати спосіб підключення - «пряме підключення» (мережевий кабель підключений до Вашого комп’ютера безпосередньо з обладнання провайдера) або через роутер. Для з’ясування причини відсутності інтернету використовується виключно перший метод. Тому наполегливо рекомендуємо підключити мережевий кабель, що йде з обладнання провайдера, в Ваш комп’ютер для подальшої діагностики.

Насамперед необхідно перевірити правильність підключення мережевого кабелю в Ваш комп’ютер. Для цього перейдіть в: «Пуск» -> «Панель керування» -> «Мережа та Інтернет» або «Центр мережних підключень і спільного доступу» (для Windows 7/8) і виберіть «Підключення до локальної мережі». У Windows 7/8 для цього доведеться вибрати з лівого боку вікна «Зміна параметрів адаптера».
Подивіться чи є на цьому підключенні червоний хрестик. Якщо є - спробуйте відключити його і потім знову включити. Для цього натисніть на «Підключення до локальної мережі» правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відключити». Через деякий час виконайте ті ж дії тільки вибрати треба пункт «Включити». Можливо для ініціалізації підключення потрібен час.
При цьому слід не забувати про рекомендації і у властивостях підключення виставити отримання IP-адреси і DNS-сервера автоматично (докладно як це зробити дивіться пункт «Налаштування мережі»).
Якщо ці дії не допомогли і на підключенні залишається червоний хрестик необхідно дістати мережевий кабель з плати Вашого комп’ютера і потім знову його вставити в роз’єм. Подивіться на індикацію роз’єму - якщо її немає і червоний хрестик на підключенні не зник, то можливі наступні проблеми:

 • погано обжатий або пошкоджений кабель, що підключається до комп’ютера;
 • можливе пошкодження кабелю, що йде від обладнання провайдера;
 • можливі проблеми в роботі мережевої карти комп’ютера;
 • можливі проблеми в роботі обладнання провайдера (відключене живлення).


Подальші спроби підключитися до мережі Інтернет будуть безуспішні поки не буде усунена причина неправильного підключення по локальній мережі. Якщо при підключенні мережевого кабелю в Ваш комп’ютер червоного хрестика на з'єднанні по локальній мережі немає, то потрібно підключитися до мережі Інтернет за допомогою PPPoE з'єднання. Якщо воно у Вас не створено, то створіть його скориставшись описом в пункті «Налаштування мережі». Запустіть підключення, заздалегідь переконавшись в правильності введення логіна і пароля. Якщо все створено вірно, то буде здійснено вдале підключення до мережі Інтернет. Якщо виникнуть проблеми при підключенні, то на моніторі з'явиться віконце з кодом помилки. Спробуйте перезавантажити комп'ютер. Якщо після перезавантаження проблема повториться телефонуйте в техпідтримку і повідомте код помилки. Це набагато спростить вирішення Вашої проблеми.
Якщо ж підключення пройшло успішно перевірте, чи можете Ви потрапити на будь-який сайт, наприклад www.t-lion.net Якщо при відкритті сторінки в вашому браузері з'явився напис «Доступ заборонений» натисніть на «особистий кабінет». Далі в поля Логін і Пароль введіть свої логін і пароль, вказані на картці клієнта (дивіться договір), перевірте стан вашого особового рахунку. Якщо стан Вашого особового рахунку негативний, то його необхідно поповнити. Доступні способи оплати дивіться в розділі «Оплата послуг»

Часті питання

В цьому розділі Ви зможете знайти відповіді на поширені питання

 • Ми створили простий та зручний «Особистий кабінет» для того, щоб допомогти клієнтам та дати можливість самостійно керувати своїми послугами, не витрачаючи час на відвідини офісу чи спілкування з оператором кол-центру. На ресурсі є можливість переглянути історію платежів, поточний баланс, спожитий трафік і діючий тариф, а також подати online-заявку на обслуговування.

  Для входу необхідні ім'я користувача (login) та пароль (password), котрі видаються кожному абоненту при підключенні до мережі Інтернет.

 • Для більш точної перевірки швидкості з'єднання необхідно:

  1. Підключити мережевий кабель безпосередньо до комп'ютеру (в мережеву карту), не використовуючи WI-FI маршрутизатор;

  2. Під час тестування потрібно завершити всі закачки, які можуть вплинути на результати вимірювань;

  3. Не забуваємо відключити всі сервіси VPN, як додатки в браузерах так і звичайні програми;

  4. Бажано закрити всі зайві вкладки в браузері;

  5. Якщо у вас встановлені антивіруси - рекомендуємо їх відключити на час тестування;

  6. Для достовірності можна провести тест декілька разів. 

   

  Ви можете скористатись наступними ресурсами для вимірювання швидкості:

  https://www.speedtest.net/

  speedtest

 • Можливість підключення за Вашою адресою проживання Ви можете перевірити в розділі "Інтернет" -> "Покриття мережі"

 • Якщо Ви не хочете в будь-який місяць користуватися послугою мережі (наприклад, їдете у відпустку), Ви можете заблокувати Ваш акаунт. Для цього вам необхідно у нас в офісі написати заяву, вказавши дату припинення і дату відновлення послуги. Менеджер обробить Вашу заявку і включить блокування. Після блокування облікового запису щомісячна абонентська плата складе 10 гривень за місяць.
  У разі, якщо Ви не попередили про припинення обслуговування, через 4 (чотири) місяці абонент відключається від мережі і відновити роботу можливо лише сплативши повторне підключення.

 • Швидкість з'єднання з мережею Інтернет залежить від багатьох факторів, в тому числі:

  • Віруси
  • Веб-екран и фаєрвол
  • Велика кількість мережевих програм
  • Некоректно налаштоване безпровідне обладнання
  • Операційна система і багато іншого.
  • Загрузка сайту, котрий Ви хочете відвідати

  Корисна стаття

Контакти

Якщо ви бажаєте підключити послуги, дізнатися про можливості підключення або просто задати питання лишайте свої контактні дані (телефон, адресу електронної поштової скриньки) і адресу проживання. Наш оператор зв'яжеться з вами найближчим часом.

Адреса:

м.Вознесенськ, вул.Одеська 22/б, ТЦ "LION", офіс №9

Тел:

095-752-88-19